Witamy
Login
Pobierz z wybranym imieniem na urodziny Pobierz z wybranym imieniemna 18-stkę Pobierz z wybranym imionami rodzicówOryginalne prezenty | Wiadomości | Portal poetycki

Animacja ŚDM Na Biurowcu Grupy LOTOS

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by Admin w Wiadomości TV
63 Wyswietleń


Opis

W dniach 26 – 31 lipca w Polsce odbędą się Światowe Dni Młodzieży. Grupa LOTOS wraz z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT włącza się w obchody wydarzenia jako Współorganizator Rejsu Papieskiego z Krakowa do Rzymu. Dodatkowo, w czasie trwania ŚDM, na elewacji siedziby Zarządu Grupy LOTOS wyświetlana będzie specjalnie przygotowana na tę okazję żółta-biała animacja.

Budynek Grupy LOTOS w Gdańsku wieczorami staje się wielkim wyświetlaczem. Można wyświetlić na nim prawie wszystko. Pod warunkiem, że ma wymiary 75 x 7 pikseli. Piksel składa się z trzech kolorów – czerwonego, zielonego i niebieskiego. W zależności od tego, z jaką intensywnością i w jakiej konfiguracji świecą, taki kolor otrzymujemy: czerwony, zielony i niebieski dają kolor biały, a czerwony z zielonym – żółty. W ten sposób można „zmieszać” wszystkie kolory. W sumie na biurowcu zamontowanych jest 525 lamp, a w każdej lampie jest 30 kolorowych diod. Łącznie daje to 15 750 światełek, nad którymi trzeba zapanować.

Dodaj Komentarz

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
PROMOCJA :: REKLAMA
ZRÓB MIŁĄ NIESPODZIANKĘ!
Podaruj płytę z piosenką i życzeniami.
Piosenki z wybranymi, dowolnymi imionami!
* na imieniny
* urodziny
* na osiemnastkę
* rodzicom na rocznicę ślubu
* żonie, na każdą okazję
* mężowi na każdą okazję
* chłopakowi
* dziewczynie
* prezent od Pary Młodej dla rodziców i gości

Płyta z kolorowym nadrukiem.
Oryginalny, ciekawy i gustowny prezent.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPURSS
stat4u