Witamy
Login
Pobierz z wybranym imieniem na urodziny Pobierz z wybranym imieniemna 18-stkę Pobierz z wybranym imionami rodzicówOryginalne prezenty | Wiadomości | Portal poetycki

Biblioteka Ryjewo W

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by Admin w Wypadki
69 Wyswietleń


Opis

"Bibliowakacyjna podróż dookoła swiata" to propozycja, przygotowana i zrealizowana przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Ryjewie. Przeprowadzone zajecia nie miały postaci lekcji w szkole. Dominowała w nich zabawa, swobodna atmosfera, możliwość wypowiedzenia swojego zdania bez charakterystycznego dla szkoły oceniania. W czasie wakacji, dwa razy w tygodniu dzieci, razem z bohaterami książek, odbyły bibliowakacyjną podróż dookoła świata. Podczas każdych zajęć w formie prezentacji multimedialnej prezentowany był jeden kraj: jego historia, kultura i sztuka, położenie geograficzne, środowisko. Uzupełniania była zajęciami plastycznymi, wycieczkami po najbliższej okolicy, gdzie dzieci zwiedziły zabytki, krajobraz oraz przyrodę. Przygotowywały i smakowały potrawy charakterystyczne dla danego miejsca np. przy poznawaniu kultury Chin jadły smażony makaron pałeczkami.
Zajęcia feryjne i wakacyjne organizowane w GBP Ryjewo są imprezą cykliczną. Biorą w udział dzieci z terenu gminy Ryjewo. Jest to dobra forma pozyskiwania nowych czytelników, a tym samym -- w przyszłości -- świadomych odbiorców kultury.

Dodaj Komentarz

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
PROMOCJA :: REKLAMA
ZRÓB MIŁĄ NIESPODZIANKĘ!
Podaruj płytę z piosenką i życzeniami.
Piosenki z wybranymi, dowolnymi imionami!
* na imieniny
* urodziny
* na osiemnastkę
* rodzicom na rocznicę ślubu
* żonie, na każdą okazję
* mężowi na każdą okazję
* chłopakowi
* dziewczynie
* prezent od Pary Młodej dla rodziców i gości

Płyta z kolorowym nadrukiem.
Oryginalny, ciekawy i gustowny prezent.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPURSS
stat4u