Witamy
Login





DARMOWE KLUCZE STEAM #4 - GRY O WARTOŚCI 35$

Featured

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by Admin w Elektronika Technika
490 Wyswietleń

Opis

Wartość | Nazwa - Link
!13,99$! | Megabyte Punch - https://gleam.io/1HxzV/megabyte-punch-giveaway S+T+@*
4,99$ | RoShamBo (DLC) - https://gleam.io/muEjD/roshambo-starter-fighter-pack S+T+V*
FREE | RoShamBo - http://store.steampowered.com/app/393930/ S*
2,99$ | Woodle Tree Adventures - https://gleam.io/pAK2Y/woodle-tree-adventures S+T*
1,99$ | Nyctophobia - https://gleam.io/VXIbL/nyctophobia S+T*
0,99$ | Paranormal Psychosis - https://gleam.io/E517u/paranormal-psychosis-on-719 S+T*
0,99$ | Freebie - https://gleam.io/QV2dP/freebie-round-4 S*
0,90$ | Break Into Zatwor - https://gleam.io/9Qq8S/free-break-into-zatwor-steam-keys S*
FREE | Life Is Strange E1 - http://store.steampowered.com/app/319630/ S*

BRAK KLUCZY 0,99$-4,99$ | Losowa gra - https://gleam.io/fGHUw/round-7-10000x-random-steam-key- S+T*
BRAK KLUCZY 5,99$ | Car Mechanic Simulator 2014 - https://gleam.io/Hce43/car-mechanic-simulator-2014 S+T+V*

+ + + KODY JEDNORAZOWE + + +
2,99$ | Woodle Tree Adventures - FVGTL-HVL7X-E5TIQ
0,90$ | The big space mess - 4H9ND-LR2I3-25XVA

*Wymagane:
S - Steam
T - Twitter
V - Twitch
@ - E-Mail

Odcinek sponsorowany przez http://iziwin.pl/ !

♦ MAIL | zaczero@wp.pl ♦
♦ SKYPE | MrZaczer0 ♦
☼ STRONA WWW | http://zaczero.wwx.pl ☼
☼ SERWER TEAMSPEAK | BlazeSpeak.pl ☼

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

♫ MUZYKA ♫
♪ Production Music courtesy of Epidemic Sound | http://www.epidemicsound.com ♪

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

■ CZYM NAGRYWAM ■
□ Action! □
□ Nvidia Shadow Play □

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

■ JAKIEGO PROGRAMU UŻYWAM DO ROBIENIA GRAFIK ■
□ GIMP 2.8 □

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

■ DANE TECHNICZNE ■
□ PROCESOR | Intel Core i5 4690k @3.50GHz □
□ KARTA GRAFICZNA | Nvidia GeForce GTX 750ti Boost □
□ PAMIĘĆ RAM | 2 x 8GB DDR3 □
□ KLAWIATURA | Bloody AHEAD Mechanical Keyboard B540 □
↑ http://goo.gl/mYKNEM ↑
□ MYSZ | Speedlink DECUS Gaming Mouse □
↑ http://goo.gl/PVqFKW ↑
□ SŁUCHAWKI + MIKROFON | Razer Kraken Pro □
↑ http://goo.gl/egPxkT ↑
□ MONITOR | 1920x1080 @60Hz ( LG ) □

Dodaj Komentarz

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
PROMOCJA :: REKLAMA


ZRÓB MIŁĄ NIESPODZIANKĘ!
Podaruj płytę z piosenką i życzeniami.
Piosenki z wybranymi, dowolnymi imionami!
* na imieniny
* urodziny
* na osiemnastkę
* rodzicom na rocznicę ślubu
* żonie, na każdą okazję
* mężowi na każdą okazję
* chłopakowi
* dziewczynie
* prezent dla Pary Młodej
* prezent od Pary Młodej dla rodziców i gości

Płyta z kolorowym nadrukiem.
Oryginalny, ciekawy i gustowny prezent.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU



RSS
stat4u