Witamy
Login

Dodaj ogłoszenia za darmo:

Epigentyka - Czy To My Kontrolujemy Nasze DNA?

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by Admin w Odmładzanie na surowo
29 Wyswietleń

Ogłoszenia za darmo, samochody,wynajmę, do wynajęcia, oddam za darmo, kredyty, oferty pracy, szukam

Opis

Epigentyka - czy to my kontrolujemy nasze DNA?

Według najowszych odkryć może okazać się, że to nie geny kontrolują nami ale to my kontrolujemy nasze DNA. 

Dr Bruce Lipton, jeden z badaczy, naukowców, który od kilkudziesięcu lat bada nasze DNA, twierdzi, że byliśmy w błędzie. Kiedyś bowiem uważano, że mamy wprogrmowane wzory zachowań, reakcji i chorób w nasz klucz DNA. Okazuje się, że to nasze geny są kontrolowane przez środowisko w jakim sie znajdujemy lub przez nasz odbiór/nastawienie do tego środowiska.

Wyobrażamy sobie siebie jako jednostkę w naszej rodzinie, mieście czy danym państwie a prawdą jest, że składamy się aż z 50 trylionów komórek, które same w sobie są jednostkami. Czy słyszałeś kiedyś o tym, że w każdej komórce jest stworzone odrębne życie? Fabryka energii, która zasilana przez to co spożywamy, płyny i tlen pracuje pełną parą aby żyć? Każda z tych komórek również wydala odpady przemiany materii w każdym momencie jej życia...

Każda komórka jest jak obywatel olbrzymiego miasta lub państwa zależna od "ekipy rządzącej" i jej własciwych lub mniej przemyślanych działań na rzecz tego społeczeństwa.

Kiedy przywódca zarządza w nie właściwy sposób swym państwem czy robi to świadomie lub mniej swiadomie powstaje bunt, który może przerodzić się w stan zapalenia, lub choroby, która rozprzestrzenia się na całą cywilizację. Nowotwór jest na przykład sygnałem gdzie komórki są już tak nie zadowolone z zarządzania, że podjęły decyzje rozpoczęcia rewolucji w celu obalenia swojego lidera.  

A wystarczyłoby zmienić nasze wyobrażenie i stosunek do otaczającej na rzeczywistości, zmienić srodowisko i już możemy zmienić aktywność i program naszego DNA. A zatem nasze choroby nie koniecznie sa zaprogramowane w nasze DNA, ale są odpowiedzią, sygnałem zwrotnym na to w jakim środowisku sie znaleźliśmy, lub jakie środowisko stworzyliśmy naszym 50 trylionom komórek. 

Jeśli podejmiemy decyzję, że to my jesteśmy liderem tej cywilizacji, naszym zadaniem jest stworzyć jak najlepsze warunki dla jej rozwoju i właściwego, najbardziej zbliżonego ideałowi funkcjonowania. Co przez to rozumiemy w projekcie Odmładzanie Na Surowo? 

1. Najczystszy mozliwie pokarm. Nie zniszczony przez temperaturę powyżej 48 st C. Jest to najwyższa notowana temperatura w słońcu, gdzie organizmy żywe są w stanie przetrwać i potem jeszcze wzrastać, rozmnażać się i żyć.
2. Pokarm nie modyfikowany genetycznie, bez wpisanego weń cierpienia i z najmniejsza ilością chemii. 
3. Środowisko wewnątrz naszego organizmu, ale równiez to które nas otacza jest utrzymywane w najbliższej o ideału czystości a wszelkie zanieczyszczenia są usuwane najszybciej jak się da.
4. Utrzymywanie sprawności fizycznej zarówno jak i umysłowej aby mogły w nas następować procesy naprawcze. To pozwoli nam na zlikwidowanie ognisk niezadowolenia społecznego (zapaleń) i zlikwidowanie zaczątków rewolucji w zarodku.
5. Szerzenie tej niesamowitej wiedzy z naszymi bliskimi, gdyż oni również tworzą nasze środowisko i nasze nastawienie do niego każdego dnia i o każdej porze. 

A zatem jeśli podejmiesz decyzję, że to Ty jesteś liderem, to Ty kontrolujesz to jak sie czujesz, co robisz dla siebie i dla nas wszystkich odzyskasz swoje prawo do samuzdrawiania i przedłużenia życia. Do tej pory kontrolowany przez innych mogłeś nie mieć świadomości o własnej mocy i tego kim możesz się stać zmieniając styl życia i nastawienie do niego. Mamy nadzieję, że dzieki naszej pracy przyczynimy się do zmiany Twojego życia.

Agnieszka i Mariusz oraz cały zespół ONS

Otrzymaliśmy od was wiele zapytań, dotyczących organizacji spotkania w Skandynawii.

Otóż z przyjemnością możemy poinformować, że 10 listopada odbędzie się spotkane w Kopenhadze! Zachęcamy was do przybycia i zadania pytań!
Na wydarzenie możesz zapisać się pod tym linkiem:
https://do.odmladzanienasurowo.com/kopenhaga

Zapraszamy!

Więcej informacji znajdziesz w naszej książce - https://www.surowezdrowieksiazka.com/zamow

Książka kulinarna i 100 przepisów Na Surowo - https://www.nasurowoksiazka.com

Zapraszamy Cię również do naszych przyjaciół na FB, gdzie dzielimy się jeszcze więcej - https://www.facebook.com/odmladzanienasurowo/

Jeśli szukasz możliwości w prostu sposób pozbyć się kilku kilogramów? Wskakuj tutaj - http://www.odmladzanienasurowo.com/5sekretow

Tutaj dzielimy się informacjami o najbliższym wydarzeniu na żywo w Polsce - https://www.surowezycie.com

Strona z przepisami na zdrowe posiłki witariańskie - http://www.odmladzanienasurowo.com/

Dodaj Komentarz

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
SUPER PREZENTY NA KAŻDĄ OKAZJĘ! WYBIERZ | POSŁUCHAJ | ZAMÓWRSS


stat4u