Witamy
Login
Pobierz z wybranym imieniem na urodziny Pobierz z wybranym imieniemna 18-stkę Pobierz z wybranym imionami rodzicówOryginalne prezenty | Wiadomości | Portal poetycki

Holopatia - Roman Nacht - 3.06.2014

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by Admin w Różne inne
68 Wyswietleń


Opis

Z dyplomowanym holoterapeutą, Romanem Nachtem rozmawia Janusz Zagórski.

Holopatia dba o odblokowanie pacjenta, o podwyższenie jego poziomu energetycznego, o sprowokowanie rezonansów z siłą uzdrawiającą istniejącą w każdym człowieku, w każdym żywym organizmie. Bez wywołania tej energii, wyzdrowienie jest niemożliwe.

Z pomocą dwóch a czasem nawet czterech aplikatorów magnetycznych podłączonych do specjalnego urządzenia o nazwie QUINTSTATION wysyłane są w ciało pacjenta impulsy leków alopatycznych, homeopatycznych, ziół leczniczych, esencji Bacha, esencji kalifornijskich, kamieni szlachetnych, dźwięków i kolorów. Wszystko to w formie energetycznej, cyfrowej, naniesionej na karty chipowe jako specyficzne kompozycje drgań. Holopatia dysponuje dziś najbogatszą biblioteką recept homeopatycznych; spektrum to zawiera ponad 10 000 informacji leczniczych wywołujących z ciała pacjenta zdrowy odruch w oparciu o prawo rezonansu.
Z pomocą tych urządzeń można z wielką dokładnością diagnozować oraz odblokowywać kanały (meridiany) przepływu energii w ciele duchowym jak i w ciele fizycznym pacjenta. Jak już dziś wiadomo, samo badanie ciśnienia krwi, analizy lekarskie krwi i moczu oraz bierne łykanie tabletek nie wystarczy, żeby stan chorego pacjenta uległ drastycznej zmianie na lepsze. To właśnie swobodny przepływ energii życia (nazywanej przez Chińczyków "chi") powoduje proces zdrowienia duszy i jej fizycznego ciała.

http://holopatia.blogspot.com/2013/04/holopatia-medycyna-xxi-wieku.html

Dodaj Komentarz

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
PROMOCJA :: REKLAMA
ZRÓB MIŁĄ NIESPODZIANKĘ!
Podaruj płytę z piosenką i życzeniami.
Piosenki z wybranymi, dowolnymi imionami!
* na imieniny
* urodziny
* na osiemnastkę
* rodzicom na rocznicę ślubu
* żonie, na każdą okazję
* mężowi na każdą okazję
* chłopakowi
* dziewczynie
* prezent od Pary Młodej dla rodziców i gości

Płyta z kolorowym nadrukiem.
Oryginalny, ciekawy i gustowny prezent.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPURSS
stat4u