Witamy
Login
Pobierz z wybranym imieniem na urodziny Pobierz z wybranym imieniemna 18-stkę Pobierz z wybranym imionami rodzicówOryginalne prezenty | Wiadomości | Portal poetycki

Konferencja

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by Admin w Zdrowa żywność
51 Wyswietleń


Opis

To druga z konferencji poświęconych niebezpieczeństwom czyhającym na nas (szczególnie na naszych najmłodszych) w XXI wieku.

Pierwsza została poświęcona dopalaczom, teraz bierzemy na "warsztat" rzecz dla człowieka fundamentalną, nie chodzi nam o sławne szkolne drożdżówki, ale o chleb nas powszedni!

Sięgając po tzw. wysoko przetworzoną i wydajną żywność skazujemy siebie i najbliższych na konsekwencje wynikające ze spożywania często prawdziwych "bomb" chemicznych. Przyjmuje się, że powoduje to ponad 60% chorób, które nękają ludzkość.

Naszymi prelegentami będą jak zwykle eksperci z najwyższej półki! M.in. Krzysztof Kamiński redaktor naczelny kwartalnika "Porady na zdrowie" i autor dwóch biografii o. Czesława Klimuszko.

Będzie o zasadach żywienia wg. św. Hildegardy z Bingen, o poście Daniela i diecie dr Ewy Dąbrowskiej! A do tego mnóstwo o zrównoważonej ekologi i zdrowym życiu. Powiemy też o harmonii w życiu duchowym...

Dodaj Komentarz

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
PROMOCJA :: REKLAMA
ZRÓB MIŁĄ NIESPODZIANKĘ!
Podaruj płytę z piosenką i życzeniami.
Piosenki z wybranymi, dowolnymi imionami!
* na imieniny
* urodziny
* na osiemnastkę
* rodzicom na rocznicę ślubu
* żonie, na każdą okazję
* mężowi na każdą okazję
* chłopakowi
* dziewczynie
* prezent od Pary Młodej dla rodziców i gości

Płyta z kolorowym nadrukiem.
Oryginalny, ciekawy i gustowny prezent.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPURSS
stat4u