Witamy
Login
Pobierz z wybranym imieniem na urodziny Pobierz z wybranym imieniemna 18-stkę Pobierz z wybranym imionami rodzicówOryginalne prezenty | Wiadomości | Portal poetycki

Oczyszczanie Z Pasożytów W Centrum Zdrowia W Polsce I W Hiszpanii

URL

Nie lubisz tego filmu. Dziękujemy za głos!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Dodane by Admin w Zdrowie
74 Wyswietleń


Opis

Szanowni Państwo, informujemy o ZMIANIE NUMERU TELEFONU, pod którym zamówić można sensacyjną KSIĄŻKĘ "Zdrowe pokolenie - odnowa ludzkości". Obecnie jest to nr:
500 138 835. Za wszelkie związane z tym niedogodności - serdecznie przepraszamy.

Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, iż nr do rejestracji pozostaje bez zmian.
___________________________________________________________________________________________________________________________________

Mamy już XXI wiek, nauka i medycyna zrobiły wielki postęp. Zasady radioelektroniki pozwalają na wgląd w narządy ciała oraz przeprowadzanie testów na obecność wirusów, bakterii, grzybów, pasożytów i toksyn w organizmie. Dzięki temu wysnuć można stwierdzenia, iż XXI wiek to epidemia pasożytów, drożdżaków i pleśni, chlamydii, raka i chorób wywoływanych przez pasożyty.

Medycyna XXI wieku pozwala też na oczyszczenie organizmu z pasożytów i wspomożenie jego naturalnych sposobów odporności i walki z patogenami. Tradycyjna medycyna, zamiast ścierać się z naturalną, powinna zwrócić uwagę na przygotowanie i wykształcenie lekarzy w kierunku parazytologii i mikologii, niestety na to trzeba kolejnych lat, a my potrzebujemy uzdrowienia już teraz! Dlatego tak ważne jest powstanie Centrum Edukacji i Zdrowia, w którym uświadamiać, uczyć i oczyszczać będziemy wszystkich chętnych. Więcej o tym przeczytacie w mojej sensacyjnej książce „Zdrowe pokolenie – odnowa ludzkości” (do kupienia na Allegro). Zachęcam Was do sięgnięcia po tę zdumiewającą lekturę, albowiem fakty w niej zawarte uświadomią Was i otworzą Wam oczy na wiele - bardzo istotnych dla nas wszystkich - kwestii.

Dodaj Komentarz

Komentarze

Bądź pierwszym który skomentuje.
PROMOCJA :: REKLAMA
ZRÓB MIŁĄ NIESPODZIANKĘ!
Podaruj płytę z piosenką i życzeniami.
Piosenki z wybranymi, dowolnymi imionami!
* na imieniny
* urodziny
* na osiemnastkę
* rodzicom na rocznicę ślubu
* żonie, na każdą okazję
* mężowi na każdą okazję
* chłopakowi
* dziewczynie
* prezent od Pary Młodej dla rodziców i gości

Płyta z kolorowym nadrukiem.
Oryginalny, ciekawy i gustowny prezent.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPURSS
stat4u